SULISŁAWA BOROWSKA – animatorka, moderatorka, trenerka rozwoju osobistego i doradczyni zawodowa. Od 20 lat związaną z Kaszubskim Uniwersytetem Ludowym, a od 8 ze Stowarzyszeniem KASZUBIANKI. Od wielu lat przygotowuje i realizuje różne zadania z obszaru kultury, aktywizacji społecznej i zawodowej. Posiada bogate doświadczenie w organizacji: plenerów artystycznych, warsztatów rękodzieła ludowego i artystycznego, działań animacyjnych dla seniorów, przeznaczonych dla nauczycieli kursów doskonalących z obszaru edukacji regionalnej i moderacji, projektów aktywizujących dla osób, które chcą wejść na rynek pracy oraz działań aktywizujących lokalne społeczności. W pracy zawodowej cieszy ją możliwość tworzenia przestrzeni do wspólnego działania i poznawania się osób z różnymi doświadczeniami, pasjami, problemami, sukcesami i marzeniami. W czasie wolnym „odpoczywa” w Pracowni Szkła SuliArt, którą prowadzi wspólnie z mężem.

KIEDY SIĘ SPOTKAMY?

15 czerwca, 15.00-18.00 WARSZTATY (obowiązują wcześniejsze zapisy): OTWARTOŚĆ (3. grupa): „Droga do lokalności”, prowadzenie: Sulisława Borowska

16 czerwca, 11.30-13.00 Dyskusja wokół tematu „Otwartość. Nowe/stare wyzwania dla animatorek_ów kultury” – długi stół: Udział: Anastasiia Spitsina, Twoja Stara (Piotr Buśko), Sulisława Borowska. Moderacja: Bartek Lis i Jakub Walczyk → hala PLENUM (sesja plenarna)

© 2024 Instytut Kultury Miejskiej